Печать

Костянтин Заїка

Засновник та викладач школи

Заїка Костянтин

Засновник та викладач школи

Діючий музикант, сесійний перкусіоніст, викладач імпровізації, ритміки та гри на перкусії

«У 2005 році на одному з етнічних фестивалів я почув як грають на барабанах. З того часу я не перестаю чути ритм у своєму житті. Я почав навчатися і потім грати на Думбєці, Джембе, Шейкерах та Кахоні. Отримавши досвід того, як бути музикантом, я зрозумів, що ритм є невідємною частиною кожного з нас. Через деякий час я почав викладати игру на перкусії та ритміку, чим займаюся й досі. В той самий час в мене нзалишався інтерес до самого ритму та до імпровізації. І, будучи музикантом та викладачем, я займався їх дослідженням. Тепер прийшов час поділитися своїми знаннями з вами!»

  • Музикант

    З 2008 року грав у групах Бікфордов, CloudJam, DooUp, 3DJazz, Wounder Band, Chutno Project та SunSay. Зараз діючий перкусіоніст у проекті Dudu Band та Razom. Маю великий досвід виступів – від маленьких київських квартирників до великих сцен європейських фестивалів. Також приймав участь у записах різних композицій, як сесійний перкусіоніст. Граю на Кахоні, Шейкерах, Думбеці, Джембе, Тилинці, Тонгдрамі та багатьох інших інструментах.

  • Викладач

    Почав свою викладацьку діяльність у 2010, у своїй школі Talking Drums. У 2011 почав викладати у школі африканських барабанів GoDoPaTa, вів там два курси – по Думбеку та афро Джембе. В 2014 перейшов до приватних уроків. У 2017, в рамках приватних уроків, почав викладати ритміку. Провів декілька курсів для Хореографів танцювальної студиї May Way, для діджеїв у школі Sound Kalpa. Також, два цикли відкритих уроків для широкого загалу. Зараз займаюся розробокою та просуванням своїх програм навчання ритміці та імпровізації у своїй школі Chutno School.

  • Ведучий Барабанних Кіл

    Починаючи з 2014 року у рамках школи GoDoPaTa почав проводити барабанні кола. Зараз веду самостійну діяльність у проведенні таких заходів. В цьому форматі провів близько ста подій з різними запитами. Найбільш цікаво вигадувати з замовниками нові формати для реалізації спільної мети.