Печать

Барабанне коло від Chutno School

Разом

Яскраво

Барабанне коло це музична, командотворча подія яка доступна кожному. Проходячи шлях від партії окремого інструменту до єдиного ритму, учасники переживають досвід єднання, в якому відчувається сила групи. Приймаючи участь в Барабанному колі, участики в нових умовах, наново отримують досвід самовираження та взаємодії, покращуючи неформальні звязки та командний дух. В новому для себя стані, навчаються слухати та проявляти себе працюючи у колективі. 

Радісно

Ритмічно

- Граємо разом -

Для корпоративних та інших свят, перев на конференціях, зустрічах робітників філіалів, тощо
Детальніше

Ми створюємо для колективу глибоке враження спільно пережитої події, допомагаємо налагодити неформальні звʼязки у команді, підвищити командний дух, налаштуватися на творчій лад і просто перезарядитися.

Кожен учасник отримує у свої руки інструмент і стає частиною барабанного кола. Під керівництвом ведучого, граючи разом, учасники освоюють інструмент, а потім і самі починають задавати ритм, отримуючи досвід народження спільного ритму в своєму колективі.

 • Тривалість:
  45 – 75 хвилин
 • Розмір групи:
  від 10-ти учасників

- Ми музиканти -

Для урочистих подій, початку корпоративного свята, конференції та юбілеїв компаній
Детальніше

На події ми створюємо настрій, незабутню атмосферу, яскраве свято з музикою і танцями, частиною якого стане весь ваш колектив. Разом з цим, на приклад, можна впровадити новий слоган або лозунг у колектив компанії.

Учасник отримують у свої руки інструмент і стає частиною виступу професійної групи барабанщиків та танцюристів, граючи свою партію в загальному ритмі. Слогани, вплітаються у канву виступу і в ігровій формі швидко стають звичними.

 • Тривалість:
  20 – 40 хвилин
 • Розмір групи:
  від 20-ти учасників

- Я деригент -

Для тренінгів особистісного росту, конференцій керівників та зустрічей керівників філіалів
Детальніше

Ми створюємо ситуацію, в якій керівник може затвердитися у своєму статусі, відточити та продемонструвати свою майстерність у керуванні. Такий захід також допомагає ввести у колектив нового керівника. Отримуючи в своі руки інструменти керування у нетривіальних умовах, з нестандартними задачами, керівник заявляє себе, як лідер та отримує відповідний досвід.

Всі учасник отримують інструменти та під керівництвом ведучого вчаться взаємодіяти один з одним. Після цього місце ведучого займає керівник, отримуючи у свої руки керування процесом, як деригент, він відточує свою майстерність та налагоджує взаємодію колективу.

 • Тривалість:
  2 – 3 години
 • Розмір групи:
  5 – 20 учасників

- Квест -

Для корпоративних та інших квестів або великих подій з різними локаціями
Детальніше

Ми створюємо локацію, де учасники мають пройти квест, виконати завдання. Допомагаємо пережити яскравий, динамічний досвід, налагодити комунікації всередині групи, підвищити командний дух та відточити навички керування.

Потрапивши на локацію учасники отримують у свої руки інструмент і під керівництвом ведучогопочинають грати разом. Після короткого (5 – 10 хвилин) навчання, по одному або групами, учасникам потрібно буде заграти разом, або повторити за ведучим, або самостійно, деригуючи, створити ритм.

 • Тривалість:
  Не обмежена
 • Розмір групи:
  Не обмежений

Вартість в середньому становить 350 грн. за учасника. Це залежить від обраної події, розташування локації та кількості учасників.

Окрім цього, ми завжди відкриті для створення нових продуктів! Напишіть нам, який би ви хотіли отримати ефект у учасників і ми запропонуємо вам різні варіанти, як би ми могли це втілити у життя. Ми завжди раді новим викликам і співпраці, саме так ми маємо змогу ставати кращими!