Печать

Ритми Світу

Дай волю своїм рукам

Ритми Світу

Дай волю своїм рукам

ДЕТАЛЬНІШЕ

Коли грає улюблена музика, Ви відстукуєте ритм по колінцях? Приходьте до нас на Ознайомчий урок Ритми Світу, ми дамо Вам можливість пограти на реальних інструментах. Допоможемо Вам реалізовати мрію Вашого тіла – пограти на барабанах.

У нашій школі є Велика колекція перкусійних інструментів різних народів світу. Це можна було б назвати блюзнірством, якби ми не зробили для вас ознайомчого уроку.

На вас чекає розповідь про ритми, культури, стилі гри та інструменти з Латинської Америки, Африки, Індії, Іспанії, Турції та Єгипту, Ірану та Грузії.

У вас буде можливість познайомитися та спробувати поиграти на Шейкерах, Маракасах, Тамбурінах, Кау белі, Бонгах, Джембе, Дхолаку, Канжирі, Кахоні, Дарбуці, Думбеку, Дафі, Фрейм драмі, Пандейро та Долі.

Якщо ви давно мріяли дізнатися більше про перкусію, спробувати пограти на барабанах та обрати найбільш зручний вам інструмент – цей урок спеціально для вас!

Урок складається з 2-х частин і триває близько 2-х годин:

  • Лекція
    Розповідь про принципи звукотворення та характерні ритми які грають на різних інструментах
  • Майстер-клас
    Основи звукотворення на барабані плюс барабанний джем. У вас буде можливість спробувати пограти на будь-якому з представлених інструментів
Урок проводить Костянтин Заїка, вартість 400 грн по факту, або 350 грн з предоплатою.
У разі предоплати, ми гарантуємо вам інструмент під час проведення мастер-класу.

Чекаємо на вас, до зустрічі!